ADVENTNÍ AUKCE ŠPERKU ALOVE

Registrovat »

Pro účast v internetové aukci se prosím zaregistrujte.

Přihlásit se »

Jste-li zaregistrován, můžete se přihlásit do dražby.

ADVENTNÍ AUKCE ŠPERKU ALOVE

O značce ALOve
Láska k drahým kamenům a vzácným kovům přivedla před téměř pětadvaceti lety Alojze Ryšavého na cestu za vlastní značkou světového formátu, jakou ALO diamonds bezesporu je. Její mladší sestra ALOve nabízí moderní a trendy šperky, které jsou zpracovány poctivou ruční prací v pražském ateliéru.

Když krása pomáhá
Náhrdelník Glamorous Petals ze žlutého 14karátového zlata s brilianty a symbolem čtyřlístku patří k nadčasovým šperkům, které nikdy nevyjdou z módy, stejně jako snaha a dobrá vůle pomoci na potřebných místech. I přes nepřízeň letošního roku se Nadačnímu fondu FAnn dětem již podařilo předat potřebným zdravotnickým a sociálním zařízením materiální vybavení v celkové hodnotě přesahující 2 500 000 Kč. Díky laskavému příspěvku pana Alojze Ryšavého, zakladatele značky ALO diamonds, tato částka není konečná a je jen na Vás, na kolik vyroste.

Aukce náhrdelníku
Předmětem aukce je náhrdelník Glamorous Petals ze žlutého 14karátového zlata s brilianty ve tvaru čtyřlístku z kolekce Glamour. Délka řetízku je 42 cm, šířka a výška čtyřlístku je 7 mm. Aukce probíhá od 29. listopadu do 17. prosince 2020.

Předem děkujeme všem, kteří se do akce zapojí!